Zwroty i reklamacje

Reklamacje i zwroty w sklepie Buziwarte


Reklamacja produktu:

1. Formularz reklamacji
Wypełnij formularz reklamacji i dołącz go do przesyłki. Dokument powinien zawierać następujące dane: imię i nazwisko, adres e-mail lub adres do korespondencji, nr telefonu, nazwa produktu i przyczyna reklamacji, data zakupu oraz wystąpienia wady. Możesz przygotować własny dokument, lub poprosić o gotowy formularz. Celem uzyskania go, proszę o mail na adres buziwarte@gmail.com

2. Wysyłka
Reklamowany produkt należy wysłać na adres:

Buziwarte
ul. Tymienieckiego 3
90-365 Łódź

 

Zwrot towaru:

Zgodnie z obowiązującym prawem, masz 14 dni na zwrot towaru. Aby odstąpić od umowy i zwrócić zakupiony u mnie produkt, proszę o mail na adres buziwarte@gmail.com Następnie wypełnij potrzebne oświadczenie dołączone do produktu i wyślij go na nasz adres wraz ze zwracanym towarem: 

Buziwarte
ul. Tymienieckiego 3
90-365 Łódź

 

W przypadku odstąpienia od umowy zwrócone zostaną Ci wszystkie otrzymane od Ciebie płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego sposobu dostarczenia, innego niż najtańszy  sposób dostarczenia oferowany przez Buziwarte) niezwłocznie, a na pewno nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostanę poinformowana o Twojej decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonam przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Ciebie użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziłeś/aś się na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniesiesz żadnych opłat w związku z tym zwrotem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl